تعیین قیمت موتور گیربکس sew

تاریخچه شرکت sew

یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید انواع لوازم و قطعات صنعتی، شرکت sew آلمانی می باشد که گفته می شود بیش از 7 دهه در تولید موتور گیربکس و سایر قطعات صنعتی فعالیت می کند.

این شرکت که در سال 1931 در آلمان تاسیس شد به دلیل کارآمدی محصولات خود در سایر نقاط جهان شناخته می شود و امروزه از جمله برند های مطرح بازار در زمینه تولید موتور گیربکس می باشد.

از آنجا که میزان عملکرد و طول عمر انواع محصولات این شرکت بسیار بالاست لذا افراد و شرکت های بسیاری حاضرند هر هزینه ای را بابت قیمت موتور گیربکس sew بپردازند. این کارآمدی سبب شده تا در بیش از 48 کشور جهان شعبه هایی برای تولید و عرضه محصولات این شرکت تاسیس شود و متخصصین زیادی در این مراکز مشغول باشند.

موتور گیربکس از جمله اجزای اصلی یک سیستم با نیرو محرکه می باشد که اغلب دارای گشتاور و سرعت متفاوتی است. مزیت استفاده از موتور گیربکس سبب شده تا برای بسیاری از افراد قیمت موتور گیربکس sew اهمیت یابد. از این رو بهتر است ابتدا ویژگی ها و شاخصه های اصلی به کار رفته در موتور گیربکس بررسی گردد تا خریداران نیز بتوانند هنگام تعیین و دریافت قیمت موتور گیربکس sew اطلاعات کاملی را داشته باشند.

تکنولوژی به کار رفته در ساخت قطعاتی همچون موتور گیربکس sew یکی از دلایل موفقیت این برند در میان رقبا می باشد و به همین دلیل است که در ایران نیز نمایندگی های این شرکت در حال فعالیت و عرضه این محصولات به بازار می باشند.

ویژگی های شاخص موتور گیربکس sew

· پیکر بندی ساده و سفارش آسان

· انواع قیمت موتور گیربکس sew های مختلف

· محدوده قدرت و توان:

موتور های استاندارد: 0.09 تا 200 کیلو وات

موتور های کارآمد: 0.75 تا 200 کیلو وات

· گزینه انتخاب بیشتر، محدودیت کمتر

· طراحی فشرده و صرفه جویی در فضا و هزینه ها

· دارای استاندارد های حفاظت از محیط زیست

· یکپارچگی و کاهش هزینه موتور های با انرژی کارآمد بهره وری بالا

· انتخاب اندازه های مختلف موتور گیربکس باعث کاهش هزینه ها می شود. در واقع برای هر موتور سه اندازه مختلف وجود دارد.

· یکپارچگی کامل موتور


@title


قیمت موتور گیربکس sew

یکی از مواردی که همواره نگرانی خریداران را به دنبال دارد، قیمت موتور گیربکس sew می باشد. در واقع اهمیت این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد پیش از هر چیز به دنبال تعیین قیمت های این محصولات باشند و به همین دلیل از نمایندگی های این شرکت و یا فروشندگان این اطلاعات را درخواست نمایند.

تعیین قیمت موتور گیربکس sew به دلیل تنوع در انواع این محصول و کارایی های مختلف آن متفاوت است و بنابراین بهتر است ابتدا با چند محصول اصلی متنوع موتور گیربکس sew آشنا شویم.


@title


موتور گیربکس حلزونی sew

در این مدل از موتور گیربکس یک ماردون از جنس فولاد استفاده شده است که با استفاده از سنگ کاری کاملا پیوسته بوده و چرخ دنده ای نیز به صورت حلزونی و از جنس برنز در آن استفاده شده است. چرخ دندن با استفاده از یک فرآیند ریخته گری برای این موتور گیربکس تهیه می شود. حرکت گیربکس از طریق این دو قطعه میسر می شود و کاربرد های فراوانی برای آن بیان می شود.

یکی از علت های استفاده از این موتور ساختار و زاویه ای است که در بخش خروجی آن وجود دارد و بنابراین استفاده از آن برای سیستم هایی مانند آسانسور و بالابر رایج است.

همچنین در نقاله های متحرک برای انتقال موارد گوناگون در کارخانه ها نیز از موتور گیربکس حلزونی استفاده می شود. تعمیر آسان و طول عمر بالا از جمله شاخصه هایی است که استفاده از این محصول را کاربردی کرده و در نتیجه قیمت آن مسئله ای مهم برای خریداران تلقی می گردد.

موتور گیربکس صنعتی

یکی دیگر از انواع این محصول که همه افراد به دنبال یافتن قیمت آن هستند، موتور گیربکس صنعتی sew می باشد. این موتور به دلیل تامین قدرت بالا و سرعت حرکت موتور پایین در صنایع مختلف همچون سیمان یا فولاد استفاده می شود. محور های به کار رفته در این محصول موازی بوده و دارای چرخ دنده هلیکال می باشد و در نتیجه سرعت دور پایین بوده و گشتاور و قدرت آن بالا خواهد بود.

با استفاده از این محصول می توان از گیربکس های کمکی نیز استفاده کرد و در نتیجه از دو گیربکس به صورت مجزا می توان استفاده نمود. قیمت موتور گیربکس sew صنعتی به دلیل تفاوت در سری های تولید شده این محصول تفاوت هایی با یکدیگر دارد و لذا می بایست ابتدا مشخصات فنی و ویژگی های هر کدام را به صورت جداگانه برطرف نمود.


@title


موتور گیربکس کرانویل پینیون

از جمله موتور گیربکس های این شرکت sew که ساختاری پیچیده تر از بقیه محصولات دارند، موتور گیربکس کرانویل پینیون می باشد. این محصول دارای چرخ دنده های هلیکال بوده که در کنار چرخ دنده های مخروطی وجود دارند. چرخ دنده مخروطی سبب می شود تا انتقال قدرت موتور به صورت زاویه راست یا 90 درجه فراهم شود.

این مدل از موتور گیربکس ها را می توان بدون ایجاد ضربه شدید و یا صدای بالا به سادگی در صنایع بزرگی همچون فولاد و سیمان نیز استفاده نمود. در واقع این مدل از انواع موتور ها دارای کاربرد های بسیار زیادی هستند و علاوه بر کارایی بالا به دلیل اندازه بسیار کوچک آن می توان در صنایع مختلفی از آن استفاده نمود. بسته بندی جزو ساده ترین صنایعی است که از موتور گیربکس کرانویل پینیون استفاده می شود و در نتیجه به سادگی می توان از این قطعه کاربردی در تجهیزات مختلف استفاده نمود.

اگرچه انواع مختلفی از این محصولات وجود دارد اما می بایست ابتدا به سوالات خریداران درباره قیمت موتور گیربکس sew پاسخ گفت. سوالاتی که می توان پاسخ آن ها را در نمایندگی های اصلی این شرکت در کشور یافت و بدون واسطه این محصولات کاربردی و مقاوم و با کیفیت را خریداری نمود.

نحوه انتخاب هر موتور گیربکس sew را نیز می توان از مشاوران این مراکز جویا شد. در واقع مشخصات فنی هر محصول اگرچه اطلاعات دقیقی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد اما افرادی که دانش درستی در این زمینه ندارند و یا به دنبال اطلاعات تکمیلی هستند می توانند از این طریق اقدام نمایند.