گیربکس حلزونی sew

گیربکس حلزونی sewرا بیشتر بشناسیم:

ما از این فرصت استفاده می کنیم تا خودمان را به عنوان یکی از ارائه دهندگان اصلی گیربکس حلزونی sew معرفی کنیم و خاطر نشان شویم که فن آوری نوآورانه و خدمات بی نظیر در گیربکس حلزونی sew و سایر محصولات ما به طور چشمگیری نمایان است.

گیربکس حلزونی sewسری S:

گیربکس حلزونی sewدارای ساختار مکانیکی ساده است. گیربکس حلزونی sew کارآیی بالاتری نسبت به واحدهای چرخ دنده خالص دارد. علاوه بر این ، واحدهای گیربکس حلزونی sewدر حین کار آرام هستند. گیربکس حلزونی sew دارای طراحی های ساده اما با راندمان بالا می باشند. شکل یک دنده دستی را نشان می دهد. گیربکس حلزونی sew تشکیل شده از یک ماردون فولادی که سخت کاری پیوسته شده و سنگ خورده است می باشد. همچنین یک چرخ دنده حلزونی از جنس برنز ریخته گری شده در درون این گیربکس وجود دارد.گیربکس حلزونی sew دارای حرکت سینماتیکی هستند. عامل تامین نیروی این حرکت از این دو قطعه می باشد. گیربکس های حلزونی sew به دلیل ساختار خاص آنها کاربردهای فراوانی دارند.

طراحی ساده گیربکس حلزونی sewباعث مقرون به صرفه بودن این محصول از نظر قیمت می شود. تنظیم شخصی گشتاور و سرعت امکان نصب دستگاه های گیربکس حلزونی sew، صرفه جویی در فضا را برای دستگاه ها را فراهم می کند. در گیربکس حلزونی sew نیرو از طریق شافت و چرخ دنده به شافت درایو منتقل می شود. این ضربات گشتاور را ضعیف می کند و باعث کاهش سر و صدا می شود.

این گیربکس های حلزونی sewبه دلیل بهره وری عالی که دارند می توانند در هر بخش صنعتی مورد استفاده قرار گیرند و متناسب با گشتاور و سرعت مورد نیاز فرد و صنعت طراحی شوند. نسبت های کاهش یافته در مرحله چرخ دنده مارپیچی و میزان سر و صدای کم در حین کار ، این دنده ها را به عنوان راه حل های کم هزینه ایده آل می کند.

از مزایای گیربکس حلزونی sewمی توانیم به مواردی اشاره کنیم:

* یکی دیگر از مزایای گیربکس حلزونی sewاین است که بسیار مقرون به صرفه است. با تشکر از طراحی ساده و قوی ، می توانید در هزینه ها و فضای نصب صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید و راه حل ایده آل درایو ضد انفجار را به شما ارائه می دهد.

* مورد بعدی عملکرد اقتصادی و صنعتی مناسب گیربکس های حلزونی sewمی باشد. اگر با هر متخصصی در این زمینه مشورت کنید خواهید دید که از نظر اقتصادی منفعت بسیاری برای شما خواهد داشت.

* همچنین این دستگاه کاربردی دارای نویز پایین می باشد که شاید بتوان آن را در دسته بهترین محصولات قرار داد. زیرا نویز و سر و صدای بالا از جمله مواردی می باشد که افرادی را که با دستگاه کار می کنند را اذیت می کند و پایین بودن نویز و سر و صدا از مزایای مهم شمرده می شود.

ترکیبی از موتور قابل اطمینان و واحد دنده گیربکس حلزونی sewمقاوم ، شما را در سازگاری با گشتاور متوسط محافظت می کند. به لطف ویژگی های گیربکس حلزونی sew و طراحی خاص ، این گیربکس ها بطور روان و آرام اجرا می شوند. جالب است بدانید که گیربکس حلزونی sew دارای استانداردهای رعایت بهداشت و محیط زیست می باشد.

یکی از گزینه هایی که در مورد گیربکس حلزونی sew مطرح می شود استفاده و روغن کاری گیربکس های حلزونی sew می باشد. در واقع روغن کاری این محصول از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است. پس حتما باید فردی که وظیفه روغن کاری گیربکس حلزونی sew را به عهده دارد، میزان استفاده از روغن و تعداد دفعات استفاده از آن را رعایت کند. همانطور که می دانید اگر میزان روغن زیاد از حد معمول مورد استفاده قرار بگیرد، ممکن است به دستگاه گیربکس حلزونی sew آسیب برساند. به طور معمول هم از روغن های مشخص و خاص در این زمینه برای روغن کاری دستگاه استفاده می کنند.

موتور گیربکس هلیکال - حلزونی sew مورب سری S

نام الکترو گیربکس

موتور گیربکس هلیکال - حلزونی sew مورب سری S ,

مدل الکترو گیربکس

سری S ,

برند الکترو گیربکس

sew ,

نوع الکترو گیربکس

جعبه دنده حلزونی , هلیکال ,

توان ورودی (کیلو وات)

30 ,

اندازه گشتاور خروجی (نیوتون متر)

4000 ,

نسبت تبدیل

288 ,

نوع نصب

پایه دار , فلنج دار ,

ویژگی

امکان استفاده چند منظوره ,

کشور سازنده

ایالت متحده آمریکا ,