نحوه فروش گیربکس sew به چه صورت است

فروش گیربکس sew

کمپانی SEW فعالیت خود را در آلمان با تولید انواع اینورتر، سرو درایو و گیربکس آغاز نموده است. به دنبال حمایت مصرف کنندگان از محصولات این شرکت، کمپانی توانست حیطه فعالیت خود را جهانی نموده و با بکارگیری بیش از 15000 نیرو گستره خدمات و نوآوری خود را در تمام دنیا عرضه کند. کیفیت بالای محصولات این شرکت باعث افزایش فروش گیربکس SEW در سرتاسر دنیا شده است.

گیربکس SEW یکی از بهترین برندهای تولید کننده گیربکس در جهان می باشد. این شرکت بیش از 80 سال است که در زمینه تولید انواع گیربکس های صنعتی فعال است. این شرکت فعالیت خود را در سال 1931 با شعار جهانی فکر کن، محلی عمل کن آغاز نموده است. با کار و تلاش بی وقفه و نوآوری های پرسنل این مجمموعه اکنون شرکت SEW یکی از پیشروان عرصه تولید گیربکس های SEW می باشد.

یکی از دلایل موفقیت این شرکت را می توان در شعار این شرکت جستجو کرد. شعار هر مجموعه ای را می توان چکیده ای از برنامه ریزی بلند مدت آن دانست. "جهانی فکر کن و منطقه ای عمل کن" شعر شرکت SEW می باشد. گستردگی تنوع محصولات SEW ، کاربری آن را در صنایع مختلف اعم از صنایع پتروشیمی، نفت، فولاد، سیمان و ... افزایش داده است. در کشور ما نیز استفاده از SEW سابقه طولانی داشته و سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص می دهد.

کارخانه ‌های شرکت از پیشرفته‌ترین و بهترین تکنولوژی‌های صنعتی بهره می‌برند که بالا و یکسان بودن کیفیت تولید را تضمین می‌کند.

ویژگی ها و مشخصات گیربکس های SEW چیست؟

کمپانی SEW آلمان به عنوان دومین کارخانه تولید گیربکس در دنیا دارای طیف گسترده ای از این دسته از محصولات یعنی الکتروگیربکس های صنعتی می باشد. بهتر است قبل از معرفی گیربکس های SEW اطلاعاتی راجع به خود گیربکس در اختیار شما قرار دهیم. گیربکس در واقع یک مبدل در بین منبع توان و مصرف کننده توان می باشد. اما گیربکس های صنعتی از چند زوج چرخ دنده تشکیل شده اند. با چرخش این چرخ دنده ها در کنار یکدیگر باعث می شود که عمل تبدیل گشتاور و دور امکان پذیر می گردد. تعریف دقیق گیربکس را به این منظور انجام دادیم که معمولا یک تعریف و باور غلط از گیربکس ها در بین مردم جا افتاده است. آن باور این است که گیربکس ها تولید توان یا گشت آور می کنند.

در واقع وظیفه گیربکس عمل کاهش و افزایش دور است. اگر گیربکس دور را کاهش دهد باعث افزایش گشتاور می گردد و بالعکس اگر دور را افزایش دهد شاهد کاهش گشتاور هستیم. همچنین یکی از دلایل تفاوت فروش گیربکس SEW همین عامل می باشد.

الکتروگیربکس ها دارای انواع و تیپ های مختلفی هستند که عبارتند از:

• گیربکس شفت مستقیم سری R

• گیربکس های شفت موازی یا آویز

• گیربکس های شفت بغل

• گیربکس های حلزونی

• گیربکس های صنعتی خورشیدی

• گیربکس های دور متغیر

حتی چرخ دنده های درون گیربکس ها نیز دارای حالت های مختلفی هستند که عبارتند از

چرخ دنده ساده - چرخ دنده مارپیچ - چرخ دنده های جناغی - چرخ دنده های خورشیدی - چرخدنده های مخروطی - چرخ دنده حلزونی می باشد. هر کدام از این چرخ دنده ها نیز دارای قیمت متفاوتی می باشند که بر فروش گیربکس SEW تاثیرگذارند.

اجزا و قطعات الکتروگیربکس و نقش آن در فروش گیربکس SEW

الکتروگیربکس از دو قطعه اصلی تشکیل شده است. الکتروموتور و گیربکس

خود گیربکس نیز اجزای دیگری تشکیل شده که شامل: پوسته – چرخ دنده های داخلی – آب بندها و شفت می باشد. اما نکته مهم دیگر در الکتروگیربکس ها نحوه اتصال الکتروموتور به گیربکس می باشد. در گیربکس های SEW این اتصال به صورت کوپل مستقیم می باشد. اگر بخواهیم جزئیات و نحوه اتصال این دو قطعه را توضیح دهیم بدین صورت است که دنده اول بر روی شفت الکتروموتور سوار می شود. همین ویژگی گیربکس های SEW باعث می شود که در هربار روشن و خاموش شدن گیربکس نقطه تماس دنده اول با دنده دوم تصادفی باشد. اولین مزیت این اتفاق افزایش طول عمر دنده های گیربکس های SEW می باشد.

فروش گیربکس SEW معمولا بر اساس نوع آن و قطعات به کار رفته در آن تعیین می گردد. اگر قصد خرید گیربکس را دارید ابتدا باید کارایی مورد نیاز آن را برای دستگاه خود بسنجید و سپس اقدام به تعیین سایز آن نمایید. نکته بعدی انتخاب و خرید گیربکس و سایز آن می باشد. انتخاب سایز گیربکس ها بر اساس محاسبه گشتاور مورد نیاز و دور خروجی مورد نیاز برای دستگاه تعیین میگردد.

یکی از مواردی بسیار مهم که در سلامت گیربکس باید مدنظر داشته باشید دمای گیربکس هنگام کار کردن است. اگر گیربکس شما هنگام کار کردن دمای بالایی دارد نشان از این دارد که اصطکاک زیادی بین چرخ دنده های داخل آن وجود دارد.

شرکت SEW برای بهینه سازی عملکرد سیستم های شما هرچیزی را که نیاز دارید برای شما آماده کرده است. یکی از ویژگی هایی که شرکت SEW را ممتاز کرده است سرعت حل مشکلات پیش آمده در محصولاتشان می باشد. زیرا که این کار باعث شده است که مشتریان این شرکت بیش از پیش به آن ها اعتماد داشته باشند. همچنین فروش گیربکس SEW با توجه به کارایی بالای آنها همواره روند منطقی را طی کرده است.

طراحی ماژولار قطعات گیربکس ها و سایر محصولات این شرکت باعث می شود برای هر نوع کاربرد صنعتی یک طراحی تخصیب از سمت شرکت SEW وجود داشته باشد.

فاکتورهای تعیین قیمت و میزان گیربکس SEW

از نکات مهمی که می توان در تعیین فروش گیربکس SEW موثر دانست توان آن و توان گشتاور می باشد. قطعا هرچقدر توان موتور گیربکس بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. همچنین جنس بدنه و اجزای داخلی گیربکس نیز مستقیما بر قیمت آن ها تاثیرگذار است.


@title


البته به طور معمول جا افتاده است که فروش گیربکس SEW دارای آمار بسیار بالایی است. اما اهالی فن به خوبی می دانند که قیمت یک محصول را کیفیت و شرکت سازنده آن تعیین می نمایند. شرکت SEW که سال هاست در زمینه تولید گیربکس های صنعتی فعال است قطعا محصولات با کیفیتی را تولید و روانه بازار ساخته است که بنابراین استدلال می توان تفاوت قیمتی محصولات آن را با سایر برندهای دیگر دنیا ارزشمند دانست.