وظایف شعب نمایندگی sew در ایران

نمایندگیSEW

به دلیل وجود ضمانتنامه ها و خدمات پس از فروش در اغلب موارد شعب نمایندگی SEW از وجود متخصصین فنی در این زمینه و نیز اکیپ های مجرب و کارآزموده بهره می برند. شرکت اس ای دبلیو به دلیل تنوع و گستردگی محصولات در سطح وسیعی توانسته است بازارهای هدف خود را گسترش دهد که کشور ما نیز یکی از واردکنندگان این قطعات از جمله گیربکس اس ای دبلیو می باشد. در انتخاب انواع الکتروگیربکس اس ای دبلیو عوامل متعددی دخالت دارند که می توانند انگیزه و مشوق مناسبی برای مشتریان محسوب شوند. به طور کلی وظایف شعب نمایندگی SEW محدود به یک یا چند مورد نبوده بلکه موارد متعددی را شامل می شود. این وظایف از کارشناسی فروش محصول تا تعمیر آن با بهره گیری از متخصصان داخلی را شامل می شود که در این بین شعب نمایندگی با توجه به اخذ تعهدات به شرکت اصلی ملزم به رعایت اصول نمایندگی SEW می باشند. به طور کلی شعب نمایندگی SEW در سطح کشور موظف هستند تا ضمن تامین نیازهای مشتریان اطلاعات لازم را در خصوص انواع قطعات به خصوص گیربکسSEW در اختیار مشتریان قرار دهند و از فروش محصولات معیوب یا نامتناسب و احیانا بدون کیفیت که با معیارهای کیفیت تولید در شرکت مادر منطبق نمی باشد خودداری نمایند. به منظور آشنایی بیشتر با انواع گیربکس اس ای دبلیو و خدمات ارائه شده از جانب شعب نمایندگی SEW برای این قطعات می توانید در ادامه این مطلب نیز ما را همراهی کنید.

عوامل موثر در فروش انواع گیربکس SEW

از جمله عواملی که می توانند در قیمت گذاری و جذب مشتریان نقش عمده ای را ایفا نمایند و کارشناسان فروش در شعب نمایندگی SEW نیز به آن اشاره می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• توان افزایشی در دور الکتروموتور که به آن توان گشتاوری نیز می گویند. در برخی موارد لازم است تا این توان تعدیل شده و در بعضی موارد دیگر باید افزایش پیدا کند.

• کیفیت تولید و جنس قطعات و اجزای مختلف تشکیل دهنده الکترو گیربکس SEW که به طور مستقیم در انتخاب مشتریان موثر هستند. اغلب اجزای داخلی گیربکس اس ای دبلیو از جنس فولاد بوده و جنس بدنه نیز از چدن می باشد.

• قیمت مناسب نیز از جمله عوامل دخیل در جلب و جذب مشتریان می باشد. معمولا قیمت گیربکس SEW در شعب نمایندگی SEW بسیار مناسبتر از بازار سیاه یا سایر مراکز غیر معتبر می باشد. از همین رو توصیه می شود که حتی با وجود نوسانات قیمت محصول در بازار این محصول را صرفا از شعب نمایندگی و با قیمت واقعی خریداری نمایید.


@title


البته در کنار عواملی که به آنها اشاره شد عوامل دیگری نیز از قبیل کم صدا بودن دور موتور و بازدهی بالا یا خروجی مطلوب نیز می تواند به طور مستقیم در فروش انواع الکتروگیربکس SEW تاثیر بگذارد. لازم به ذکر است که شرکت اس ای دبلیو یکی از بزرگترین شرکت های جهان در زمینه تولید انواع جعبه دنده یا گیربکس اس ای دبلیو می باشد که سوابق درخشانی در زمینه تولید این محصول دارد و محصولات این شرکت به اغلب نقاط جهان صادر می شود. ایران نیز به عنوان یکی از کشورهای مقصد در این زمینه توانسته است جایگاه مناسبی را به خود اختصاص دهد. تولید ملی و داخلی با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و مدرن می تواند شتاب بیشتری بگیرد و از همین رو استفاده از انواع تقویت کننده ها و گیربکس ها و نیز اخذ نمایندگی برندهای معتبری از قبیل برند SEW اهمیت بیشتری پیدا می کند.

وظایف عمده شعب نمایندگی SEW

به طور کلی مراکز و شعب نمایندگی SEW در ایران متعهد هستند تا وظایف و خدمات متعددی را در قبال مشتریان خود به انجام برسانند که مشتمل بر مراحل نصب تا ارائه خدمات پس از فروش می باشد. مهم ترین وظایف شعب نمایندگی SEW به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده های انواع الکترو گیربکس SEW عبارتند از:

عرضه و فروش محصول واقعی و با کیفیت:

شعب نمایندگی SEW موظف هستند تا محصولات صنعتی شرکت اس ای دبلیو را با کیفیت واقعی وارد نموده و مطابق قرارداد در اختیار مشتریان داخلی قرار دهند. هرگونه دخل و تصرف بی مورد و فروش محصول تقلبی می تواند تبعات جبران ناپذیری را برای نمایندگی مذکور در بر داشته باشد.


@title


مشاوره فروش:

اغلب در دفاتر و شعب نمایندگی SEW مشاوران مجرب و آموزش دیده ای در زمینه فروش وجود دارند که ضمن معرفی انواع محصولات تولید شده در شرکت اس ای دبلیو مشتریان می توانند اطلاعات مناسبی را در خصوص انواع گیربکس SEW از آنان دریافت نمایند.

انجام هرگونه مراحل مالی و عقد قرارداد با شرکت های تولیدکننده در خصوص تامین قطعات لازم:

در صورتی که تولیدکنندگان داخلی تمایل داشته باشند می توانند در دراز مدت جهت تامین قطعات و تجهیزات از جمله الکتروگیربکس SEW با عقد قرارداد معتبر و رسمی با شعب نمایندگی SEW طی قراردادهایی که بین دو طرف انجام می گیرد قطعات مورد نیاز را دریافت نمایند.

واردات انواع گیربکس SEW:

فقط شعب نمایندگی SEW مجاز به واردات انواع الکتروگیربکسSEW می باشند که این محصول را از مبادی و مجاری رسمی و قانونی وارد نموده و توزیع می نمایند.

قیمت گذاری با توجه به نوسانات بازار و متناسب با قیمت واقعی:

امروزه یکی از دغدغه های واردکنندگان با توجه به نوسانات ارز اعلام قیمت واقعی انواع گیربکس اس ای دبلیو می باشد که غالبا این محصولات با توجه به قیمت واقعی محاسبه شده و با نرخ مناسب و منطقی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.


@title


ارائه و ارسال صورت حساب به مشتریان:

شعب نمایندگی SEW موظف هستند تا در هنگام تحویل انواع الکتروگیربکس SEW صورت حساب یا فاکتورهای معتبر و ممهور شده را که وجاهت قانونی داشته باشد در اختیار خریدار قرار دهند.

بهره گیری از متخصصین فنی و اکیپ های مهندسی به منظور نصب و تعمیرات انواع گیربکس اس ای دبلیو:

شعب نمایندگی SEW باید از تیم های تخصصی مجرب و دوره دیده بهره مند باشند تا بتوانند ضمن نصب انواع الکتروگیربکس اس ای دبلیو در موقع لزوم تعمیرات و خدمات مختلف دیگر را نیز به تولیدکنندگان ارائه دهند.

یادآوری:

هدف شعب نمایندگی SEW جلوگیری از کند شدن روند تولید داخلی می باشد و به همین منظور ترویج و گسترش این شعب کمک شایانی به پیشبرد اهداف تولید ملی می کند که از هر نظر قابل تامل است.

منبع