گیربکس اس ای دبلیو؛ اندیشه ای برای پویایی صنایع

گیربکس اس ای دبلیو

به همین دلیل گیربکس اس ای دبلیو نیز با ارتقا مناسب در این صنایع مورد استفاده قرار گرفته و توانسته است کارایی مناسبی را از خود به نمایش بگذارد. نیازهای تولیدکنندگان و همچنین افزایش تقاضا از جانب شرکت های بزرگ سازنده انواع محصولات پرکشش موجب شده است تا بازار انواع گیربکس اس ای دبلیو و یا الکترو گیربکس sew رونق بیشتری بگیرد. روند افزایش جمعیت و تغییراتی که در نیازهای مصرف کنندگان و مشتریان به وجود آمده است نیز موجب تغییر و تحولاتی در عرصه صنایع مختلف شده است که به تبع آن انواع ماشین آلات خطوط عملیات تولیدی از قبیل گیربکس sew نیز متحول شده است. گیربکس اس ای دبلیو با شتاب وصف ناپذیری توانسته است بازارهای جهانی را یکی پس از دیگری به تسخیر خود در آورد و به عنوان یک محصول ماندگار و با کیفیت معرفی شود که در سطح جهانی از مشتریان متعددی برخوردار می باشد. این محصول از تولیدات شرکت آلمانی sew می باشد که فعالیت خود را از حدود 81 سال قبل شروع کرده و تاکنون توانسته است انواع گیربکس sew و الکتروگیربکس sew را در بازار عرضه نماید و با ایجاد شعب نمایندگی sew در سراسر جهان گام بلندی در جهت تحقق اهداف این شرکت که تفکر جهانی و عملی سازی اندیشه ها در سطح بومی و محلی را خواستار است به مرحله اجرا در بیاورد. برای آشنایی بیشتر با انواع گیربکس اس ای دبلیو و یا به طور کلی الکترو گیربکس اس ای دبلیو به شما توصیه می کنیم در ادامه این مطلب با ما باشید.


@title


کاربردهای مختلف گیربکس اس ای دبلیو

گیربکس sew یا به عبارتی گیربکس اس ای دبلیو در موارد متعددی به عنوان تقویت کننده و شتاب دهنده توان یا گشتاور الکتروموتورهای مختلف با درجات توان پایین یا بالا مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین صنایعی که از گیربکس اس ای دبلیو و به طور کلی محصولات گروه صنعتی sew بهره می گیرند عبارتند از:

• صنایع کشاورزی

• صنایع فولادسازی

• صنایع مرتبط با تولید مصالح ساختمانی از قبیل سیمان یا صنایع کاشی و سرامیک

• صنایع بسته بندی

• صنایع مرتبط با تولید مواد غذایی و دارویی از قبیل انواع نوشیدنی های گازدار

• انواع میکسرهای پیشرفته

• انواع نقاله ها و کانوایر

• صنایع مرتبط با پتروشیمی و یا نفت

هر چند لازم است برای استفاده از انواع الکتروگیربکس اس ای دبلیو ابتدا بتوانیم در انتخاب آن با توجه به معیارهایی که در نظر داریم به تصمیم گیری صحیحی دست پیدا کنیم و سپس نسبت به انتخاب آن اقدام کنیم. نباید فراموش کنیم که برای این کار لازم است تا از مشاوره و تخصص کارشناسان فنی استفاده کنیم.

گیربکس اس ای دبلیو را بیشتر بشناسیم

گیربکس sew ترکیبی از طراحی بی نظیر و نیز مقاومت مثال زدنی می باشد که از طریق مواد مرغوب و با کیفیتی که در آن به کار رفته است به یک محصول ماندگار تبدیل شده است. جنس قطعات داخلی گیربکس اس ای دبلیو از فولاد ضد زنگ بوده که بر اثر مرور زمان دچار فرسودگی نشده و نیز جنس بدنه گیربکس sew از چدن می باشد که می تواند نویدبخش محصولی کاربردی و بادوام برای شما باشد. بر اساس یک تقسیم بندی که از انواع گیربکس اس ای دبلیو ارائه شده است این محصول را به دو دسته گیربکس صنعتی و گیربکس های استاندارد تقسیم کرده اند هر چند تقسیمات دیگری نیز از انواع الکتروگیربکس اس ای دبلیو نیز ارائه داده اند که بر این اساس نیز گیربکس اس ای دبلیو به دو نوع گیربکس هلیکال و گیربکس های صنعتی یا خورشیدی که به گیربکس های سیاره ای نیز معروف هستند تقسیم می شود. البته در کنار این نوع تقسیم بندی به طور کلی گیربکس های اس ای دبلیو که توسط کمپانی و گروه صنعتی sew در بازار عرضه می شوند در مدل های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه این مطلب سعی می کنیم تا مهمترین گیربکس های کمپانی را به شما معرفی کنیم. شما می توانید هر یک از گیربکس های مذکور را از شعب نمایندگی sew تهیه نمایید و در این زمینه از مشاوره فروش شعب مذکور نیز استفاده کنید.


@title


انواع گیربکس اس ای دبلیو

گیربکس هلیکال:

جنس بدنه این نوع گیربکس sew از چدن و شافت آن از فولاد می باشد. از این نوع گیربکس در صنایع مرتبط با مصالح ساختمانی از قبیل صنایع کاشی و سرامیک استفاده می کنند که دارای گشتاوری حداکثر 18000 نیوتون متر می باشد.

گیربکس حلزونی:

یکی دیگر از انواع الکتروگیربکس اس ای دبلیو که اغلب در ماشین آلات نانوایی و یا کوره خانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد گیربکس حلزونی می باشد. جنس بدنه این نوع گیربکس اس ای دبلیو نیز از چدن و شافت آن از فولاد می باشد. حداکثر میزان گشتاوری این گیربکس به 4000 نیوتون متر می رسد.


@title


گیربکس آویز:

از گیربکس آویز که یکی دیگر از انواع الکتروگیربکس sew به شمار می رود در ماشین آلات سنگین که به منظور جابجایی از آنها استفاده می شود مانند جرثقیل بهره می گیرند. جنس بدنه این نوع الکتروگیربکس اس ای دبلیو از چدن و شافت آن از فولاد بوده که توان گشتاوری ان نیز تا 18000 نیوتون متر در حداکثر ظرفیت ممکن می رسد.

گیربکس کرانویل:

از این نوع گیربکس بیشتر در نوار نقاله و تیکنرهای تصفیه پساب مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر موارد بهره برداری از این نوع گیربکس در سیستم های رولینگ می باشد. توان موتور این نوع گیربکس اس ای دبلیو به 225 کیلو ولت می رسد. جنس بدنه این نوع گیربکس sew از چدن و شافت آن از فولاد می باشد.

الکتروگیربکس اس ای دبلیو مدل خورشیدی:

از این نوع الکترو گیربکس sew در ماشین آلات سنگ شکن مورد استفاده واقع می شود. جنس بدنه این نوع گیربکس اس ای دبلیو از چدن و شافت آن از فولاد می باشد. حداکثر گشتاوری آن تا 4000 نیوتون متر می رسد. لازم به ذکر است در بعضی موارد گیربکس sew مدل خورشیدی را همزن نیز نامیده اند.

گیربکس sew با دور متغیر:

این نوع گیربکس نیز در صنایع مختلف نساجی و نیز ریسندگی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین مانند سایر مدل های گیربکس sew جنس بدنه این نوع گیربکس نیز از چدن و شافت آن از فولاد می باشد.